برگزاری ورکشاپ تخصصی رندرینگ جواهرات در مشهد -  دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 12:0
اخبار پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 8:33

مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی با شهردار مشهد دیدار کرد .

مدیر کل میراث فرهنگی خراسان رضوی با شهردار مشهد دیدار کرد،معرفی مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها محور اصلی این گفت وگو بود.

به گزارش دبیرخانه شهر جهانی صنایع دستی گوهر سنگها به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی وگردشگری خراسان رضوی،محمد رحیم رهنما صبح امروز سه شنبه بیست و سوم آبان ماه با قاسم تقی زاده خاسمی شهردار مشهد دیدار و گفت وگو کرد.
مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها محور اصلی این دیدار بود که به همین منظور ظرفیت ها و فعالیت هایی که استان و شهر مشهد در این راستا دارند معرفی شد .
در این دیدار شهردار مشهد در زمینه اختصاص بخشی از المان های نوروز 97 به بحث صنایع دستی گوهرسنگ ها با محوریت فیروزه و عقیق قول مساعد داد تا از این طریق در جهت ماندگاری گوهرسنگ ها به میراث فرهنگی و دبیرخانه مشهد شهر جهانی گوهرسنگ ها کمک کند.
تقی زاده خامسی تصریح کرد: از تمام ظرفیت شهرداری برای حفظ و ماندگاری عنوان مشهد شهر جهانی گوهرسنگ ها استفاده خواهیم کرد.
او همچنین با اشاره به تغییرکاربری خانه های تاریخی و استفاده از این بناها در معرفی شهر مشهد و راه اندازی موزه های مختلف با همکاری میراث فرهنگی خراسان رضوی قول همکاری داد.

منبع:   تعداد بازدید : 437 نوشته شده توسط: مدیر سایت سنگ های قیمتی

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهر سنگ، بوستان کوهسنگی، موزه بزرگ خراسان

تلفن تماس : 37259311_37269070_37269502-051 داخلی 110,111
فکس : 05137269502

آدرس سایت : gemstones.razavichto.com

ایمیل :info@wcc-gemstones.com

تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق