برگزاری ورکشاپ تخصصی رندرینگ جواهرات در مشهد -  دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 12:0
اخبار پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 8:34

اعلام جایزه برای طرح برگزیده با موضوع و محوریت " مشهد شهر گران سنگهای زیبا ، با رویکرد ویژه صنایع دستی گوهرسنگها "

با توافق صورت گرفته بین مدیریت هنری شهرداری مشهد و سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی، برای طرح برگزیده با موضوع و محوریت " مشهد شهر گران سنگهای زیبا ، با رویکرد ویژه صنایع دستی گوهرسنگها " جایزهی ویژه تعلق خواهد گرفت.

شهردار مشهد گفت: «شهرداری از تمام فعالیت‌هایی که در این حوزه صورت خواهد گرفت حمایت‌های لازم را انجام خواهد داد باید در ایجاد بازار‌ها، ذینفع‌ها هم پای کار باشند و دیده شوند.» 
او افزود: «سایت شهر جهانی گوهرسنگ‌ها باید به زبان‌های بین‌المللی باشد و برای پیشرفت در شهرجهانی گوهرسنگ‌ها باید مدرن بود و از شیوه‌های نوین بهره‌گیری کرد. ما امسال در جشنواره خانه بهار نخستین جشنواره هنری شهر از برند شهر جهانی گوهرسنگ‌ها هم استفاده خواهیم کرد و فضای لازم را در اختیار فعالان این حوزه قرار خواهیم داد و تخفیفات لازم را به فعالان برای استفاده از فضای تبلیغی شهری خواهیم داد.» 
همچنین با توافق صورت گرفته بین مدیریت هنری شهرداری مشهد و سازمان میراث فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری خراسان رضوی، برای طرح برگزیده با موضوع و محوریت " مشهد شهر گران سنگهای زیبا ، با رویکرد ویژه صنایع دستی گوهرسنگها " جایزهی ویژه تعلق خواهد گرفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس ذیل مراجعه کنید : 

http://www.bahar97mashhad.ir/default.aspx

منبع:   تعداد بازدید : 391 نوشته شده توسط: مدیر سایت سنگ های قیمتی

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهر سنگ، بوستان کوهسنگی، موزه بزرگ خراسان

تلفن تماس : 37259311_37269070_37269502-051 داخلی 110,111
فکس : 05137269502

آدرس سایت : gemstones.razavichto.com

ایمیل :info@wcc-gemstones.com

تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق