برگزاری ورکشاپ تخصصی رندرینگ جواهرات در مشهد -  دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 12:0
اخبار یکشنبه 30 اردیبهشت 1397 ساعت 8:47

مدیر کل میراث فرهنگی استان در دیدار با فرمانار فیروزه : تورهای گردشگری ویژه معادن فیروزه اجرا می شود.

مدیرکل میراث فرهنگی استان از اجرایی شدن تورهای گردشگری ویژه بازدید از معادن فیروزه شهرستان فیروزه خبرداد.


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، «ابوالفضل مکرمی فر» ظهر امروز با فرماندار شهرستان نیشابور دیدار کرد و گفت: برنامه ریزی های لازم برای بهره گیری از ظرفیت تاریخی و جاذبه طبیعی معادن فیروزه، تورهای گردشگری ویژه بازدید از معادن فیروزه شهرستان فیروزه اجرایی می شود.
وی هم چنین در این نشست با اشاره به اقدامات انجام شده برای احیای خانه کمال الملک اظهار کرد: برای تکمیل احیاء این خانه تاریخی اقدام خواهد شد.
هم چنین در این نشست «محمدحسین صالحی» فرماندار شهرستان فیروزه نیز گفت: شهرستان فیروزه ظرفیت بالایی در جذب گردشگردارد و با وجود مجموعه های تاریخی مانند باغ نشاط، باغ کمال الملک،معادن فیروزه حداقل یکی روز را گردشگران می توانند دراین شهرستان سپری کنند.
وی از آمادگی یکی از سرمایه گذاران برای فعالیت در زمینه گردشگری در این شهرستان نیز خبرداد و گفت: طرحی در این زمینه تهیه شده است و درخواست داریم که در این زمینه کمک کنید تا طرح مصوب و اجرایی شود.

منبع:    تعداد بازدید : 687 نوشته شده توسط: مدیر سایت سنگ های قیمتی

کلمات کلیدی: 


بازگشت چاپ خبر

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهر سنگ، بوستان کوهسنگی، موزه بزرگ خراسان

تلفن تماس : 37259311_37269070_37269502-051 داخلی 110,111
فکس : 05137269502

آدرس سایت : gemstones.razavichto.com

ایمیل :info@wcc-gemstones.com

تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق