برگزاری ورکشاپ تخصصی رندرینگ جواهرات در مشهد -  دوشنبه 9 اردیبهشت 1398 ساعت 12:0
اخبار پنجشنبه 2 خرداد 1398 ساعت 8:38

المان گوهرسنگ ها، نوروز در میدان جانباز رونمایی می شود


به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری خراسان رضوی، ملیحه سلطانی مسئول دبیرخانه شهر جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها در گفت وگو با خبرنگار ما اظهارداشت:به منظور معرفی گوهرسنگ ها و مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها  نوروز 97شاهد المان های نوروزی با موضوع گوهرسنگ ها در سطح شهر خواهیم بود.
او افزود:این المان با هدف آشنایی بیشتر مردم با انواع گوهرسنگ‌ها و دیدن این همه زیبایی ایده‌پردازی و اجرایی شده است و برای افزایش اطلاعات مخاطبان در کنار هر کار، توضیحاتی نیز درباره سنگ‌های قیمتی معادن اطراف مشهد قرار می‌گیرد.
سلطانی تصریح کرد: معادن متعدد سنگ‌های با ارزش و قیمتی در اطراف مشهد  و در استان خراسان وجود دارد که مردم چندان آگاهی و شناختی از این منابع عظیم ندارند؛ و می‌توان در قالب اجرای یک اثر هنری، اطلاعات مردم نسبت به محل زندگی‌شان و حتی عنوان مشهد شهرسنگ‌های قیمتی و گوهرسنگ‌ها را افزایش داد.

منبع:   تعداد بازدید : 1062 نوشته شده توسط: مدیر سایت سنگ های قیمتی

کلمات کلیدی:  مسئول دبیرخانه شهر جهانی صنایع دستی گوهرسنگ ها گفت: به همت دبیرخانه شهر جهانی گوهرسنگها و با همکاری شهرداری مشهد و خانه بهار، همزمان با رونمایی از المان های نوروزی سطح شهر از المان گوهرسنگ ها در میدان جانباز نیز رونمایی می شود.


بازگشت چاپ خبر

ارتباط با ما

نشانی دبیرخانه : مشهد شهر جهانی صنایع دستی گوهر سنگ، بوستان کوهسنگی، موزه بزرگ خراسان

تلفن تماس : 37259311_37269070_37269502-051 داخلی 110,111
فکس : 05137269502

آدرس سایت : gemstones.razavichto.com

ایمیل :info@wcc-gemstones.com

تمامی حقوق این پورتال متعلق است به اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان خراسان رضوی مجری پورتال : شرکت داده پردازی پویان ابتکار شرق